Jak zadbać o własne bezpieczeństwo?

Dom jest miejscem, o które powinniśmy dbać w szczególności. Spędzamy tam czas wolny, odpoczywamy, żyjemy. Jest to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Duże posesje są zabezpieczone w systemy alarmowe. Można je jednak obejść, dlatego warto wzmocnić to zabezpieczenie o akcesoria szpiegowskie.

Jakie akcesoria szpiegowskie można kupić do domu i ogrodu?

Dodatkowym zabezpieczeniem z pewnością będzie monitoring. Kamery powinny być zarówno widoczne – w celu odstraszenia ewentualnych włamywaczy – jak i niewidoczne, np. wewnątrz domu. Warto także zainwestować w podsłuch oraz w dyktafony. Przy obecnym rozwoju technologii dyktafony i kamery mogą być niewykrywalne. Dla kobiet dostępne są dyktafony ukryte w naszyjnikach lub breloczkach do kluczy. Dla mężczyzn polecane są dyktafony umiejscowione w zapalniczce lub w skórzanym portfelu, saszetce. Dodatkowo jest możliwość zakupienia dyktafonów w atrapie ładowarki USB oraz w pendrive. Natomiast kamerę można kupić zamontowaną w budziku. Również pomysłowym rozwiązaniem jest kamera ukryta w pilocie do telewizora bądź w notatniku. W pokoju dziecka rejestrator może znajdować się np. w ulubionym pluszowym misiu dziecka lub w innym wskazanym przedmiocie.

Ile kosztują kamery i podsłuch do domu? Ceny kamer i dyktafonów są bardzo zróżnicowane. Im bardziej ukryty sprzęt tym wyższa jest cena. Koszt zależy również od jakości dźwięku i obrazu. Jeżeli kupującemu nie zależy na wysokiej jakości odbieranych materiałów, może pozwolić sobie na tańszy sprzęt. Ceny dyktafonów mieszczą się z zakresie od 129 zł do 480 zł. Różnica w cenach kamer jest jednak dużo większa. Jedną z tańszych kamer można kupić za 270 zł, natomiast jedna z najdroższych kamer to koszt prawie 2 000 zł. Powinniśmy jednak pamiętać, że na zdrowiu i bezpieczeństwu swoim oraz naszych bliskich nie powinniśmy oszczędzać. Warto zainwestować i kupić porządny, sprawdzony sprzęt, w sprawdzonym miejscu, który posłuży długie lata, niż tani sprzęt, z którym będą problemy.

Sprawdź na: https://www.alfatronik.com.pl/