Kalendarze z logo firmy – doskonała forma reklamy

Promocja i odpowiednio zaplanowane działania z zakresu marketingu doskonale wpływają na działalność firmy. Niezależnie od tego, w jakiej branży działa się, na co dzień, warto stale pozyskiwać nowych klientów i kontrahentów. Pomocne w utrwalaniu wizerunku marki mogą być gadżety zawierające logo firmy. Można je wręczać przy różnych okazjach. Koniec roku to czas, kiedy najlepiej sprawdzają się kalendarze, na przykład kalendarze trójdzielne, które można dołączać do drobnych upominków lub rozsyłać pocztą. Taki kalendarz to miła niespodzianka dla każdego, kto pojawi się w firmie w okresie świątecznym. Koszty zamówienia kalendarzy z własnym logo nie są duże i można to zrobić stacjonarnie lub online – bez konieczności wychodzenia z biura. Zamówienie po realizacji dostarczane jest pod wskazany adres.

Jakie kalendarze z własnym logo można zamówić?

Drukarnie i agencje reklamowe oferują dziś ogromny wybór gadżetów, na których może znaleźć się logo firmy lub marki. Asortyment obejmuje kalendarze trójdzielne, książkowe, stojące, w formie podkładu na biurko, jak również niewielkie kalendarzyki kieszonkowe. Warto zdecydować się na kilka różnych opcji, aby można było je wykorzystać na różne sposoby. Kalendarze książkowe to opcja prezentu dla kontrahenta, czy dobrego pracownika, zaś zwykłe kalendarzyki stojące, czy kieszonkowe można wręczać w trakcie różnego rodzaju działań promocyjnych podejmowanych w ramach reklamy firmy. Warto posiadać tego typu akcesoria w biurze, aby zawsze mieć opcję ich wykorzystania.

Kalendarze trójdzielne czy kubki i długopisy?

Gadżety z logo firmy wcale nie muszą być nudne. Wystarczy zastanowić się nad tym, które z nich sprawią radość obdarowanym osobom. Modne są koszulki z nadrukiem, kubki, długopisy, smycze, zawieszki, portfele, czy opaski odblaskowe. Ich koszt zależy od jakości materiałów, jak również ilości sztuk, które zdecydujemy się zamówić. Im większe zamówienie, tym lepszych warunków cenowych można się spodziewać, dlatego warto podjąć współpracę na stałe z firmą produkującą takie akcesoria.

Całą ofertą znajdziesz na: Grupainfomax.com