Osocze ku zatrzymaniu starzenia

Milesl / Pixabay

Możliwości jakie daje zabieg osoczem bogatopłytkowym to min starzenie się skóry twarzy, szyi, czy pleców człowieka to naturalny proces spowolnienia odnowy komórek weń zawartych. Organizm starszych ludzi nie daje rady, tak jak w młodości, ich regenerować w stopniu podobnym. Częściowe odmłodzenie uzyskamy stosując zabieg jakim jest osocze bogatopłytkowe.

Proces starzenia kojarzy się przede wszystkim z wielokrotnymi zmarszczkami, fałdkami i zapadnięciami, wiotkością, łysieniem. Każdy z ludzi starszych, który potwierdzi na swoim przykładzie te dolegliwości może skorzystać z możliwości jaką daje osocze bogatopłytkowe. Kilka aplikacji tej substancji, pochodzącej de facto z ludzkiej krwi (wydzielenie osocza, a w nim trombocytów) przyniesie wyraźną, widoczną poprawę.