Właściwości nowego drukowania

Właściwości drukowania 3d - nie tylko makiety, ale produkcja Druk przestrzenny jest procesem wytwarzania prawdziwych obiektów na podstawie stworzonych modelów. W ten sposób przenosi się wizję z komputerowych modeli w namacalną rzeczywistość. Druk 3d nie służy jedynie szybkim wytwarzaniem prototypów, a więc makiet i modeli. Wraz z postępem i zorientowaniem się na skuteczność tej metody drukowania jest to sposób na produkcję gotowych obiektów.

Czytaj dalej 29.09.2015. 14:47

Osocze ku zatrzymaniu starzenia

Możliwości jakie daje zabieg osoczem bogatopłytkowym to min starzenie się skóry twarzy, szyi, czy pleców człowieka to naturalny proces spowolnienia odnowy komórek weń zawartych. Organizm starszych ludzi nie daje rady, tak jak w młodości, ich regenerować w stopniu podobnym. Częściowe odmłodzenie uzyskamy stosując zabieg jakim jest osocze bogatopłytkowe.

Czytaj dalej 29.09.2015. 14:40

Tereny zielone

Ogród, który trzeba przesadzić Plany dotyczące tego, które z wiekowych roślin w ogrodzie można przesadzić, muszą być poprzedzone specjalnymi czynnościami zmierzającymi do opisu stanu danego terenu. Inwentaryzacja zieleni, bo to o niej mowa, ma na celu dokładne sprawdzenie kondycji sanitarnej drzew i krzewów po to, by można było ocenić, które z nich nadają się do wycięcia, które można przesadzić, a których wycinać nie można ze względu na ich wartość.

Czytaj dalej 29.09.2015. 14:28

Escape room

Pokój, z którego trzeba uciec Chyba każdy człowiek zna to uczucie, kiedy siedzi sam w swoim pokoju i nie wie, co dziś począć z samym sobą. Nuda dotyka zwłaszcza tych, którzy „próbowali już wszystkiego”, a więc wiedzą, że kolejny film w kinie będzie podobny do kilku ostatnich, jakie oglądał.

Czytaj dalej 29.09.2015. 14:04