Roll UP nowością na rynku

kaboompics / Pixabay

Potrzebujesz poręcznej reklamy, którą możesz zabrać zawsze ze sobą, a jej przewóz oraz rozstawienie nie zabierze ci zbyt dużo czasu oraz energii? W takiej sytuacji roll up jest strzałem w dziesiątkę. Ten nowoczesny system prezentacji jest coraz częściej stosowanym sposobem na wizualizację firmy, usługi, czy też towaru.

Gdzie stosować roll upy?

Roll up wykorzystywać można na takich wydarzeniach, jak na przykład debaty, czy konferencje lub targi i przyjęcia charytatywne oraz wiele innych imprez. Prostota, a zarazem elegancja tego systemu posiada wielu swoich zwolenników. Dużym atutem jest również lekkość tego typu stojaka reklamowego oraz możliwość jego wielokrotnego użytkowania. Warto więc sięgnąć po tego typu reklamę.

Oryginalna metoda zauważenia?

Stawiają na oryginalność nie można zapomnieć o ważnym czynniku jakim jest kolor medium. Czerwony kolor budzi często agresję. Niebieski sympatyczne nastawienie i nadzieję. Zielony spokój. Eksperci zalecają rezygnację z czarnych roll up ponieważ źle jest postrzegana przez klientów.